Seçilen Hizmetler için tıklayınız

0
Tüm hizmetler OtoMentor güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.
Araç tekerleğini kontrol eden teknisyen, lastik rot balans ayarı, OtoMentor

Servis Sürecimiz

Merhaba,

Otomobil servis sektörüne yeni nesil bir yaklaşım getiren OtoMentor’un servis sürecini deneyimlemek için heyecanlandığını biliyoruz.

Sürecimizi senin için tasarladık. Geri bildirimlerin bizim için önemli ve kıymetli. İletişim sayfamızdan süreç iyileştirmelerimize katkı sunmanı bekliyoruz. İyileştirmelerin için sürpriz hediyelerimizin olduğunu bilmeni isteriz. İletişim sayfamız için tıklayın.

İlk olarak otomentor.com internet sayfamızdan otomobilinin ihtiyacı olan hizmeti seç . Sonrasında ilgili listeden araç bilgilerini gir. Otomobilini teslim almamızı istediğin adresi belirle. Müsait gün ve saat için sistemden randevu oluştur. Ödemeni gerçekleştir. Arkana yaslan ve otomobilinin bakımı sorununu çözmüş olmanın keyfini çıkar.

Randevu gün ve saatinde OtoMentor asistanları otomobilini detaylı inceleyerek teslim alır. Ödemesini gerçekleştirdiğin hizmeti ve ücretsiz 101 nokta kontrol hizmetini tamamlar.

Aracın için ilgili hizmet ve kontroller tamamlandıktan sonra seni mentor seni arar. Aracının “KRİTİK” ve “Yapılması İyi Olur” işlemleri konusunda bilgilendirir. Mentoruna aracınla ilgili her türlü konuda soru sorabilirsin. Unutma, mentorun sen ve otomobilin için en iyisine odaklıdır.

Ekstra hizmet talebin varsa müşteri hizmetleri seninle irtibata geçer, yeni ödeme linki gönderir. Ödemeni online olarak gerçekleştirirsin. Yapılan tüm işlemler ardından aracını belirttiğimiz saatte istediğin adresten teslim alabilirsin.

Mentorunu her zaman arayabilir ve aracın hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Hayırlı olsun..
Hedefimiz sorunsuz hizmet sorunsuz süreç..

En güzel araçlar senin olsun, güzel günlerde kullanasın..

Kampanyalarımız