Seçilen Hizmetler için tıklayınız

0
Tüm hizmetler OtoMentor güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

OtoMentor nedir?

OtoMentor aracınla ilgili işlemleri; bakım/arıza, periyodik muayene, lastik değişimi, hasar durumu gibi süreçleri senin adına gerçekleştiren ve aracın için danışmanlık hizmeti sunan bir servistir.

OtoMentor’un diğer servis hizmetlerinden farkı nedir?

OtoMentor sana zaman ve konfor kazandırır. Mentorlerimiz sayesinde aracına yapılacak olan işlemlerin doğruluğu kontrol edilir, değerlendirilir ve bu işlemleri en uygun fiyata alman sağlanır. OtoMentor aracının bakımlarıyla ilgili sunduğu danışmanlık hizmetlerini ücretlenmez.

OtoMentor’e güvenebilir miyim?

OtoMentor aracın için üretici onaylı parçalar kullanır. OtoMentor dijital altyapısı sayesinde aracının gerekli bakım-onarım gün ve zamanlarını kaçırmaz. OtoMentor aracınızın durumunu takip edebileceğiniz uygulama alt yapısını sağlar.

OtoMentor’u diğer servis hizmetlerinden farklı kılan yönler nelerdir?

- Pratik - Güvenilir - Adresinden teslim alır, adresine teslim eder - Doğru fiyatlandırma - Öncelik müşteri memnuniyeti - Aracının mevcut durumu ve gerçek piyasa değeri için Mentorüne sürekli danışma imkanı

Hangi illerde hizmet alabilirim?

Şu an için yalnızca İstanbul’dayız. Pek yakında yollar Anadolu’ya ;)

Kimler bu hizmeti kullanabilir?

Araç sahibi olan herkes bu hizmeti satın alabilir.

Nasıl üye olurum?

Web sitemizden veya uygulamamızdan ilk hizmeti almanla birlikte OtoMentor aracının ihtiyaçlarını senin adına takip etmeye başlamaktadır.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Müşteri Hizmetleri numaramız ve [email protected] adresinden bize ulaşabilirsin.

Kampanyalarımız